یک یونیزور هوا با یونیزاسیون کولرگازی، هوا در یک اتاق با شارژ الکتریکی مولکول های هوا تمیز می کند . بسیاری از تصفیه کننده های هوا از فن ها و فیلترها برای حذف الاینده ها استفاده می کنند . یونیزاسیون هوا یونهای هوا برای حذف درات ،میکروب ها و بوهای هوا از یون ها استفاده می کند . یونیزاسیون ، هوای اتاق را برای نفس کشیدن ، به ویژه برای افراد مبتلا به الرژی ، آسم و سایر بیماری های تنفسی سالم تر می کند .

یونیزور هوا یونیزر چیست ؟

یونیزاسیون هوا به خواص شیمیایی یون ها وابسته است . یون یک ذره منفی یا مثبت است .

یونیزاسیون هوا یونهای منفی را با استفاده از برق ایجاد می کند و سپس آنها را در هوا تخلیه می کند . این یون های منفی به ذرات مثبت در اتاق ، مانند گرد و غبار ، باکتری ، گرده ، دود و سایر الرژن ها متصل می شوند . ذرات باردار مثبت و یونهای منفی با هم پیوند می خورند تا ذرات چسبنده ای را ایجاد کنند که نمی توانند در هوا شناور شوند . این ذرات سنگین به زمین می افتند و منتظر بمانند تا جابجا شوند . این ذرات سنگین به زمین می افتند و منتظر بمانید تا جابجا شود . بعضی از ذرات ممکن است بر روی سطوح دیگری از اتاق قرار گیرند مانند صفحه نمایش تلویزیون ، کامپیوتر ، صفحات میز و صندلی . صاحبان خانه به راحتی می توانند این سطوح را تمیز کنند و یا پاک کننده ها ، آنها را پاک کنند .

مزایای یونیزاسیون

آیا یونیزور هوا شدن برای سلامتی خوب است ؟ شواهد نشان می دهد که یونیزاسیون ، هوا را از باکتری ها ، گرد وغبار ، دود سیگار ، بخار ، گرده و بوهای خانگی پاک می کند . این تاثیر قابل توجهی در افراد مبتلا به تب یونجه و سایر الرژی های فصل دارد . بیماران مبتلا به آسم نیز بعد از استفاده از یونیزاسیون هوا ، تفاوت کیفیت هوا را حس می کنند . یونیزاسیون هوا می تواند به کاهش فشار و کمک به بهبود الگوهای خواب کمک کند . برخی مطالعات نشان می دهد که افراد مبتلا به اختالال مضر فصلی (SAD) ممکن است از استفاده از یونیزاسیون هوا در خانه خود بهره مند شوند . به گفته فیلیکس گاد سولمن ، اثرات فیزیولوژیکی یونهای منفی گزارش شده ، مزایای قابل توجهی برای کسانی که از یونیزاسیون هوا استفاده می کردند ، برخوردار کرده است . این اثرات فیزیولوژیکی شامل کاهش میزان تنفس ، کاهش فشار خون ، افزایش سطح سلامتی ، کاهش دمای پوست ، افزایش مقاوت در برابرعفونت می شود .یونیزور هوا به طور موثر آلودگی هوا را کاهش می دهد .

یونیزور هوا کولرگازی گری دارای نسل جدیدی از امکانات تصفیه کننده هوا است که نه تنها هوای شما را پاک می کند ، بلکه سطوح بهداشتی را نیز بالا می برد . شرکت گری از تکنولوژیثبت اختراع شده خود استفاده می کند تا به طور قابل توجهی افزایش کیفیت هوا در داخل (IAQ) افزایش دهد . گری بهترین فناوری یونیزاسیون هوا را در بازار تهویه مطبوع ارائه می دهد که باعث از بین رفتن میکروب ها ، بسیاری از باکتری ها ، پروتوزوها و قارچ ها که معمولا در مکانهای مسک.نی و تجاری یافت می شود ، برخی از الاینده ها مواد شیمیایی مضر خاصی را تولید می کنند ، مانند مایکوتوکسین ها و ترکیبات آلی فرار (VOC).

مطالعات انجام شده توسط دکتر نابوران قوش در دانشگاه غرب تگزاس نشان می دهد که فناوری مورد استفاده در گری در کاهش میزان میکروب ها بسیار موثر هستند . در حقیت ،تا هفت مورد مطالعه وجود دارد که نشان می دهد این نتایج عالی عملکردی موجود دارد . در یک مطالعه موردی کاهش ۹۱٫۶۷ درصد باکتری ها در یک کارخانه پنیر ایتالیا در هنگام استفاده از این فناوری مشاهده شد . علاوه بر این ، یک فروشگاه زنجیره ای با بیش از ۱۵۰ مکان نشان داد که محصولات ما نسبت به استفاده از محصولات سفید کننده استانداردبهتری از سطوح ضد عفونی کننده دارد .

برخلاف سایر تصفیه کننده های هوا در بازار ، دستگاه های ما از نانو تکنولوژی PCO توسعه یافته ناسا استفاده می کنند . واحدهای ما نیازی به تعمیر و نگهداری گران قیمت ندارند . علاوه بر این ، محصولات ما انرژی کمتری مصرف می کنند و باعث می شود مشتریان مسکونی و تجاری به عنوان گزینه ای ارزان قیمت انتخاب شوند . در این مدل نیازی به تغییر منظم فیلترها ندارید اما آنها باید سالانه تمیز شوند تا ذرات شروع به جمع شدن نکنند .

این محتوا را به اشتراک بگذارید...